Jak integracja z hurtowniami może pomóc Ci prowadzić sklep internetowy?

Sklep internetowy a integracja z hurtowniami

Dropshipping cieszy się coraz większą popularnością i to nie tylko w przypadku nowopowstałych i małych sklepów internetowych. Jest to niezwykle wygodny sposób prowadzenia własnego e-biznesu dla niemalże każdego. Decydując się na takie rozwiązanie, możliwe jest zredukowanie kosztów związanych z magazynowaniem towaru oraz jego wysyłką do klienta. Integracje z hurtowniami pozwalają w błyskawicznym tempie uzupełnić swoją ofertę dowolnymi produktami wraz z wyczerpującymi danymi o nich w postaci opisów, zdjęć i cen. Czas najwyższy poznać zalety integracji sklepu internetowego z hurtownią online.

Integracje z hurtowniami – jakie płyną z tego korzyści?

Bez wątpienia integracja z hurtownią, a najlepiej z wieloma, wiąże się z licznymi korzyściami dla właściciela sklepu internetowego. Obecnie jedną z najlepszych platform e-commerce jest Sky-Shop.pl, która może pochwalić się największą ilością zintegrowanych hurtowni w Polsce. Taki system integracji pozwala na pobranie wszystkich danych produktów wraz z ich opisami i zdjęciami, a do tego automatyczne pobierane są aktualizacje stanów magazynowych i ceny. W ten oto sposób możliwe jest posiadanie zawsze aktualnej i do tego obszernej oferty w swoim sklepie internetowym. Pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji typu irytacja klienta na skutek zamówienia produktu, którego sklep nie ma już na magazynie. Podłączając sklep do hurtowni, możliwe jest zintegrowanie się z wieloma dostawcami, dodawanie wszystkich produktów za pomocą zaledwie paru kliknięć myszą komputerową oraz brak konieczności magazynowania ich. Jest to zatem rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Z możliwości zintegrowania swojego e-sklepu z hurtowniami powinien skorzystać każdy przedsiębiorca, który ceni sobie swój czas i wygodę. Rozwiązanie to pozwala na szybkie poszerzenie oferty swojego sklepu o nowe pozycje i jak najszybsze rozpoczęcie sprzedaży online. Stworzenie wyczerpującego opisu produktu i wzbogacenie go o profesjonalne zdjęcia nie jest prostym zdaniem, a do tego zajmuje sporo czasu. Decydując się na integracje sklepu z hurtowniami, przedsiębiorca uzyskuje dostęp do gotowych opisów i zdjęć, a cały proces odbywa się automatycznie, nie zaburzając działania sklepu. Moduł integracji oferuje szereg przeróżnych funkcji. Możliwe są m.in.: powiązanie kategorii produktów z hurtowni i sklepu, wybór form dostaw, aktualizowanie tylko wybranych kategorii produktów, ustawienie częstotliwości aktualizacji oraz osobnych paramentów integracji dla poszczególnych hurtowni i osobnych marż na kategorie i na producentów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz