Ile kosztuje sklep internetowy?

Ile kosztuje sklep internetowy

Wiele osób zastanawia się, jaki jest koszt sklepu internetowego. Musimy pamiętać, że składa się na to wiele czynników, jednak duże wpływ na ogólne koszty ma nasza strona internetowa. Jest to podstawowe narzędzie pracy, bez którego sprzedaż byłaby po prostu niemożliwa. Istotnym jest, aby skorzystać z oferty platformy, która proponuje najkorzystniejszą ofertę, ale również możliwość rozwoju. Inne potrzeby mamy na starcie, zaś inne w momencie, gdy nasz sklep zaczyna prężnie prosperować.

Cena sklepu internetowego na start

Odpowiadając na pytanie, ile kosztuje sklep internetowy musimy przede wszystkim zastanowić się, jakie są nasze wymagania. Na samym początku z pewnością wystarczy nam podstawowy pakiet, który posiada wszystkie niezbędne opcje, które umożliwiają kierowanie e-biznesem. Zwykle jest to m.in. możliwość umieszczenia w sklepie kilkuset produktów, szablon sklepu, hosting, jedna skrzynka e-mail. Za taki pakiet musimy płacić abonament (SaaS), jednak jego koszt nie należy do wysokich. Platforma Sky-Shop.pl proponuje go w promocyjnej cenie 12 zł miesięcznie (wcześniej 69 zł miesięcznie). Jest to zupełnie wystarczająca oferta dla osób stawiających pierwsze kroki w handlu online.

Cena sklepu internetowego rozwijających się firm

Wraz z upływem czasu nasze oczekiwania rosną. Przybywa nam klientów, a my potrzebujemy coraz to nowych funkcji. Pakiet standardowy (w cenie 99 zł miesięcznie) to dobra opcja dla przedsiębiorstw, które funkcjonują na rynku już od kilku miesięcy. Wyższa cena to m.in. możliwość wstawiania większej ilości produktów (nawet do kilkunastu tysięcy), dwie skrzynki mailowe, większa ilość wiadomości wysłanych w ramach Newslettera.

Pakiet Business (179 zł miesięcznie) odkrywa wcześniej niedostępne możliwości, takie jak np. programy lojalnościowe, generowanie oferty PDF, monitoring porzuconych koszyków, raporty sprzedaży, a także wiele więcej. Są to narzędzia, które pozwolą nam rozwijać e-sklep, a także tworzyć jeszcze lepsze oferty. Ponadto są one przydatne do optymalizacji konwersji.

Cena sklepu internetowego dla liderów

Dynamicznie rozwijające się e-sklepy wymagają rozbudowanych narzędzi, które umożliwią skuteczne zarządzanie. Cena pakietu Supreme to 299 zł miesięcznie. W ramach oferty otrzymujemy szereg korzyści, a co najważniejsze bezpłatny moduł integracji z hurtownią, czy też MultiStore. Są to pakiety, dzięki którym obniżymy ponoszone koszty do absolutnego minimum. Warto dodać, że mamy możliwość darmowego przetestowania pakietu przez 14 dni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz